Seefeld: V olympijském duchu

Když na vrcholek hory Hohe Munde dopadají první sluneční paprsky, začíná na Seefeldské plošině nádherný zimní den. Majestátné vrcholy obklopují pahorkatou scenérii a utváří tak pohádkovou kulisu. Tato rozličná krajina dělá z olympijského regionu Seefeld obrovskou sportovní arénu, ve které si každý přijde na své. Hlavním městem regionu je Seefeld, který patří k nejhezčím a nejtradičnějším prázdninovým obcím v Tyrolsku. Atmosféra útulného horského městečka se tu spojuje s mezinárodním charakterem. Seefeld boduje především romantickou pěší zónou, prvotřídními ubytováními a ideálními nabídkami pro rodiny s dětmi.

Léto s golfem a pěší turistikou

Golf, pěší turistika, být aktivní – ale také klid, odpočinek a požitky. Léto v Seefeldu odráží rozmanitost horského léta. Nápadné vrcholy alpského pohoří Karwendel vyzývají k horským túrám. Na poutavých turistických a tematických trasách, jako např. Orlí cesta (Adlerweg) nebo Svatojakubská cesta (Jakobsweg), získáté nové poznatky a vychutnáte si nádherné výhledy na region. 60 obhospodařovaných horských chat a salaší se postará o občerstvení během náročné túry.

Golfová hřiště v Seefeldu se řadí, díky úchvatnému panoramatu Alp a idylické krajině Seefeldské plošiny, k nejhezčím hřištím v Rakousku. 18jamkové golfové hřiště Golfclub Seefeld Wildmoos se nachází uprostřed půvabné zalesněné krajiny. Přímo v centru Seefeldu, mezi jezerem Wildsee a střediskem Gschwantkopf, leží 9jamkový golfový areál Seefeld-Reith.

Zimní dovolená v Seefeldu

Díky své poloze se Seefeld v zimě těší bohaté nadílce sněhu. Půvabná obec nabízí rozličné možnosti sportovních aktivit. Slunečné dny se přímo vybízí k pěším túrám nádhernou zimní krajinou do Neuleutasche nebo k periodickému jezeru Wildmoos. Příjemné občerstvení, např. na salaši Wildmoosalm, patří ke každé sportovní činnosti a k dovolené jakbysmet.

Dva zimní sporty jsou v Seefeldu ve středu dění: sjezdové lyžování a běh na lyžích. Pro výlety na běžkách je terén Seefeldské plošiny jako stvořený a nabízí běžkařskou oblast s 279 kilometry běžeckých stop. Dvě lyžařská střediska Seefeldu, Rosshütte a Gschwandtkopf, patří do kategorie „malá, ale hezká“. Celkem 48 kilometrů sjezdovek a 30 lanovek a vleků se specializuje především na rekreační lyžaře a rodiny s dětmi. Na děti jsou tu brány zvláštní ohledy: v dětském areálu na Geigenbühelu se naučí mladí lyžaři své první obloučky na sněhu.
zobrazit více

122 Hotely/ubytování v Seefeld a okolí

Co říkají naši zákazníci?

4,4 /5
velmi dobrý! Průměrné hodnocení
16 Hotely/ubytování a
50 osobní hodnocení
na začátek stránky

Podnebí & počasí

Aktuální počasí
 • Dnes
  30.03.2015
  2 / 8 °C
 • Zítra
  31.03.2015
  -5 / 11 °C
 • Středa
  01.04.2015
  -4 / 4 °C
 • Čtvrtek
  02.04.2015
  -6 / 3 °C
 • Pátek
  03.04.2015
  -6 / 6 °C
na začátek stránky

Příjezd & adresa

Naplánovat cestu
Chcete se ještě na něco zeptat? Zavolejte nám!
+43 512 5351 553
(D) +49 221 2077 9988

Denně od 8-21 hodin
Olympiaregion Seefeld - Informationsbüro Seefeld
Klosterstraße 43
6100 Seefeld, Pošt. přihr. 6100, Rakousko
Olympiaregion Seefeld - Informationsbüro Seefeld Logo - Зеефельд Tyrolsko