Dovolená Seefeld

Seefeld: V olympijském duchu

Když na vrcholek hory Hohe Munde dopadají první sluneční paprsky, začíná na Seefeldské plošině nádherný zimní den. Majestátné vrcholy obklopují pahorkatou scenérii a utváří tak pohádkovou kulisu. Tato rozličná krajina dělá z olympijského regionu Seefeld obrovskou sportovní arénu, ve které si každý přijde na své. Hlavním městem regionu je Seefeld, který patří k nejhezčím a nejtradičnějším prázdninovým obcím v Tyrolsku. Atmosféra útulného horského městečka se tu spojuje s mezinárodním charakterem. Seefeld boduje především romantickou pěší zónou, prvotřídními ubytováními a ideálními nabídkami pro rodiny s dětmi.

Léto s golfem a pěší turistikou

Golf, pěší turistika, být aktivní – ale také klid, odpočinek a požitky. Léto v Seefeldu odráží rozmanitost horského léta. Nápadné vrcholy alpského pohoří Karwendel vyzývají k horským túrám. Na poutavých turistických a tematických trasách, jako např. Orlí cesta (Adlerweg) nebo Svatojakubská cesta (Jakobsweg), získáté nové poznatky a vychutnáte si nádherné výhledy na region. 60 obhospodařovaných horských chat a salaší se postará o občerstvení během náročné túry.

Golfová hřiště v Seefeldu se řadí, díky úchvatnému panoramatu Alp a idylické krajině Seefeldské plošiny, k nejhezčím hřištím v Rakousku. 18jamkové golfové hřiště Golfclub Seefeld Wildmoos se nachází uprostřed půvabné zalesněné krajiny. Přímo v centru Seefeldu, mezi jezerem Wildsee a střediskem Gschwantkopf, leží 9jamkový golfový areál Seefeld-Reith.
Více informací - podrobnosti
Webové kamery
Lokalita:  Seefeld

Co říkají naši zákazníci?

4,5 /5
výborný! Průměrné hodnocení
14 Hotely/ubytování a
45 osobní hodnocení

2 Jezera v Seefeld

 • Velikost: 0,06 km² Pláž: Odpočinková louka Město: Seefeld Region: Olympijský region Seefeld
  žádné údaje Vybrat
 • Velikost: 0,01 km² Město: Mösern Region: Olympijský region Seefeld
  žádné údaje Vybrat
na začátek stránky

Informace o regionu

Zimní dovolená v Seefeldu

Díky své poloze se Seefeld v zimě těší bohaté nadílce sněhu. Půvabná obec nabízí rozličné možnosti sportovních aktivit. Slunečné dny se přímo vybízí k pěším túrám nádhernou zimní krajinou do Neuleutasche nebo k periodickému jezeru Wildmoos. Příjemné občerstvení, např. na salaši Wildmoosalm, patří ke každé sportovní činnosti a k dovolené jakbysmet.

Dva zimní sporty jsou v Seefeldu ve středu dění: sjezdové lyžování a běh na lyžích. Pro výlety na běžkách je terén Seefeldské plošiny jako stvořený a nabízí běžkařskou oblast s 279 kilometry běžeckých stop. Dvě lyžařská střediska Seefeldu, Rosshütte a Gschwandtkopf, patří do kategorie „malá, ale hezká“. Celkem 48 kilometrů sjezdovek a 30 lanovek a vleků se specializuje především na rekreační lyžaře a rodiny s dětmi. Na děti jsou tu brány zvláštní ohledy: v dětském areálu na Geigenbühelu se naučí mladí lyžaři své první obloučky na sněhu.
na začátek stránky

Podnebí & počasí

Aktuální počasí
 • Dnes
  29.09.2016
  6 / 22 °C
 • Zítra
  30.09.2016
  8 / 20 °C
 • Sobota
  01.10.2016
  8 / 19 °C
 • Neděle
  02.10.2016
  7 / 14 °C
 • Pondělí
  03.10.2016
  3 / 15 °C
na začátek stránky

Příjezd & adresa

Naplánovat cestu
Olympiaregion Seefeld - Informationsbüro Seefeld
Klosterstraße 43
6100 Seefeld, Pošt. přihr. 6100, Rakousko
Olympiaregion Seefeld - Informationsbüro Seefeld Logo - Зеефельд Tyrolsko