A széles, nyugodt Goisern-völgy Hallstattnál, Bad Ischltől délre található, a császárok nyári lakhelye. Hegyekkel körbevéve, egy gyönyörű helyen.
Dachsteinre tekintettel vált a régió az UNESCO által valódi élményrégióvá. Akár hegyi kerékpározás, vagy gyalogtúra, a nyaralás a Dachstein-Salzkammergut régióban mindig élvezhető.
Télen-nyáron, úszás, síelés, kerékpározás vagy hótalpas túra, Bad Goisern mindig ad lehetőséget a sportolásra. Természet, kultúra és hagyomány Felső-Ausztria szívében.
Bízunk benne, hogy ellátogat a Goisern völgybe!
Bad Goisern télies völgye a Hallstatt-tó mellett húzódik el, északon a fürdőváros, Bad Ischl határolja el. Büszkék vagyunk a világ kulturális és természeti örökség díjunkra, amely a régió már 2500-éves kulturális kontinuitásának köszönhetünk. Különlegesség még a salzkammerguti advent.
__________________________________________________________
Szánkózás, lovasszán túrák, curling, Paradies Panorama Nova sífutónyomok+ pályák a völgyben, síiskola, sípálya, ..
Minden lehetőséget, melyeket a téli helyek tudnak nyújtani, megtalálható nálunk!
| Ajánlatok: Bad Goisern | |
|---|---|
Árak/éj -től |
|
| Hotelek | EUR 36,00 |
| Apartmanok / Apartmanházak | EUR 18,00 |
| Panziók | EUR 25,00 |
| Falusi turizmus | EUR 20,00 |
| Privát szállások | EUR 22,00 |
| Vendégfogadók | EUR 90,00 |
| Csomagajánlatok | EUR 17,33 |