Rezerwacje: +43 512 5351 555
Twój wybór:
Gospodarstwo rolne x
Zawęź wyszukiwanie:
Zawęź wyszukiwanie:
 • Miejsce
 • Typ noclegu Hotele to miejsca noclegu, które oprócz noclegu i wyżywienia oferują dodatkowe udogodnienia.w których można korzystać z noclegu i wyżywienia oraz innych usług. Z reguły oferta pokoi dla Gości jest większa niż w innych obiektach noclegowych.

  Mieszkania wakacyjne to w pełni wyposażone mieszkania, które można wynająć na urlop (najczęściej bez wyżywienia). Z reguły mieszkania te posiadają łazienki, możliwość gotowania oraz jedną lub więcej sypialni.

  Pensjonaty to niewielkie obiekty noclegowe z pokojami gościnnymi, najczęściej ze śniadaniem i prostszym wyposażeniem, które w głównej mierze służą zapewnieniu miejsca do spania.

  Gospodarstwa agroturystyczne to prowadzone przez rodziny obiekty noclegowe na wsi, w których można wynająć pokoje i mieszkania na wakacje. Dzięki pobytowi u gospodarzy często można przyjrzeć się codziennemu życiu na wsi.

  Kwatery prywatne to miejsca noclegu z maksymalnie 10 łóżkami (bez wyżywienia lub tylko ze śniadaniem), wynajmowane przez osoby prywatne.

  W zajazdach nazywanych "Gasthofami" oprócz noclegu istnieje możliwość wyżywienia. Wyposażenie Gasthofów jest prostsze niż w obiektach hotelowych i nie ma dodatkowych usług.

  Schroniska / domy młodzieżowe (nazywane również hostelami) to niedrogie schroniska, specjalizujące się głównie w przyjmowaniu młodych ludzi oraz backpacker'ów.

  Domy wakacyjny to w pełni wyposażone domy, wynajmowane w całości. Są idealne na wyjazd indywidualnych dla dużych rodzin z dziećmi lub małych grup. Bacówki i chaty kierują swoją ofertę głównie do pieszych wędrowców. Oprócz pokoi wielosobowych do dyspozycji najczęściej są łóżka piętrowe i miejsca przy kominku.
 • Oceny Gości
  •  
          
   1 2 3 4 5

2 Gospodarstwa agroturystyczne (z 110 noclegów) w Mayrhofen i okolice

 • Eberler / Dani's Ziegenhof Mayrhofen
  dodane do ulubionych
  in Merkliste
  Typ noclegu: Gospodarstwo rolne Rodzaje pokoi: 5 Mieszkania na wakacje
  Miejscowość: Mayrhofen Położenie: 100 m do przystanku skibusa
  pokaż na mapie
  za Apartament / noc EUR od 52,00 Wybierz
 • Kiendlerhof Hippach
  dodane do ulubionych
  in Merkliste
  Typ noclegu: Gospodarstwo rolne Rodzaje pokoi: 6 Pokoje/Apartamenty; 2 Mieszkania na wakacje
  Miejscowość: Hippach
  odległość 3,62 km od Mayrhofen (w linii prostej)
  pokaż na mapie
  za Apartament / noc EUR od 40,00 Wybierz
1-2 z 2
1
Wyniki na stronę: