Rezerwacje: +43 512 5351 555
Twój wybór:
Dom wycieczkowy x
Zawęź wyszukiwanie:
Zawęź wyszukiwanie:
 • Miejsce
 • Typ noclegu Hotele to miejsca noclegu, które oprócz noclegu i wyżywienia oferują dodatkowe udogodnienia.w których można korzystać z noclegu i wyżywienia oraz innych usług. Z reguły oferta pokoi dla Gości jest większa niż w innych obiektach noclegowych.

  Mieszkania wakacyjne to w pełni wyposażone mieszkania, które można wynająć na urlop (najczęściej bez wyżywienia). Z reguły mieszkania te posiadają łazienki, możliwość gotowania oraz jedną lub więcej sypialni.

  Pensjonaty to niewielkie obiekty noclegowe z pokojami gościnnymi, najczęściej ze śniadaniem i prostszym wyposażeniem, które w głównej mierze służą zapewnieniu miejsca do spania.

  Gospodarstwa agroturystyczne to prowadzone przez rodziny obiekty noclegowe na wsi, w których można wynająć pokoje i mieszkania na wakacje. Dzięki pobytowi u gospodarzy często można przyjrzeć się codziennemu życiu na wsi.

  Kwatery prywatne to miejsca noclegu z maksymalnie 10 łóżkami (bez wyżywienia lub tylko ze śniadaniem), wynajmowane przez osoby prywatne.

  W zajazdach nazywanych "Gasthofami" oprócz noclegu istnieje możliwość wyżywienia. Wyposażenie Gasthofów jest prostsze niż w obiektach hotelowych i nie ma dodatkowych usług.

  Schroniska / domy młodzieżowe (nazywane również hostelami) to niedrogie schroniska, specjalizujące się głównie w przyjmowaniu młodych ludzi oraz backpacker'ów.

  Domy wakacyjny to w pełni wyposażone domy, wynajmowane w całości. Są idealne na wyjazd indywidualnych dla dużych rodzin z dziećmi lub małych grup. Bacówki i chaty kierują swoją ofertę głównie do pieszych wędrowców. Oprócz pokoi wielosobowych do dyspozycji najczęściej są łóżka piętrowe i miejsca przy kominku.
 • Oceny Gości
  •  
          
   1 2 3 4 5

2 Zajazdy (z 136 noclegów) w Warth am Arlberg i okolice

 • Hotel Gasthaus Walserstube Warth am Arlberg
  dodane do ulubionych
  in Merkliste
  Typ noclegu: Dom wycieczkowy, Apartament Rodzaje pokoi: 8 Pokoje/Apartamenty; 1 Mieszkanie na wakacje
  Miejscowość: Warth am Arlberg Położenie: 90 m do terenu narciarskiego, 70 m do stacji dolnej, 40 m do przystanku skibusa
  pokaż na mapie
  • Sauna gratis
  za Pokój / noc EUR od 90,00 Wybierz
 • Gasthof Tyrol Warth am Arlberg
  dodane do ulubionych
  in Merkliste
  Typ noclegu: Dom wycieczkowy Rodzaje pokoi: 22 Pokoje/Apartamenty
  Miejscowość: Warth am Arlberg Położenie: 30 m do przystanku skibusa
  pokaż na mapie
  za Pokój / noc EUR od 118,00 Wybierz
1-2 z 2
1
Wyniki na stronę: