Jesteś tutaj: Thüringerberg: Schronisko/chata
 

Szukaj noclegu

Zmiana wyszukiwania
Pokój 1:
Pokój 2:
Pokój 3:
Pokój 4:


Zawęź wyszukiwanie:
Hotele to miejsca noclegu, które oprócz noclegu i wyżywienia oferują dodatkowe udogodnienia.w których można korzystać z noclegu i wyżywienia oraz innych usług. Z reguły oferta pokoi dla Gości jest większa niż w innych obiektach noclegowych.

Mieszkania wakacyjne to w pełni wyposażone mieszkania, które można wynająć na urlop (najczęściej bez wyżywienia). Z reguły mieszkania te posiadają łazienki, możliwość gotowania oraz jedną lub więcej sypialni.

Pensjonaty to niewielkie obiekty noclegowe z pokojami gościnnymi, najczęściej ze śniadaniem i prostszym wyposażeniem, które w głównej mierze służą zapewnieniu miejsca do spania.

Gospodarstwa agroturystyczne to prowadzone przez rodziny obiekty noclegowe na wsi, w których można wynająć pokoje i mieszkania na wakacje. Dzięki pobytowi u gospodarzy często można przyjrzeć się codziennemu życiu na wsi.

Kwatery prywatne to miejsca noclegu z maksymalnie 10 łóżkami (bez wyżywienia lub tylko ze śniadaniem), wynajmowane przez osoby prywatne.

W zajazdach nazywanych "Gasthofami" oprócz noclegu istnieje możliwość wyżywienia. Wyposażenie Gasthofów jest prostsze niż w obiektach hotelowych i nie ma dodatkowych usług.

Schroniska / domy młodzieżowe (nazywane również hostelami) to niedrogie schroniska, specjalizujące się głównie w przyjmowaniu młodych ludzi oraz backpacker'ów.

Domy wakacyjny to w pełni wyposażone domy, wynajmowane w całości. Są idealne na wyjazd indywidualnych dla dużych rodzin z dziećmi lub małych grup. Bacówki i chaty kierują swoją ofertę głównie do pieszych wędrowców. Oprócz pokoi wielosobowych do dyspozycji najczęściej są łóżka piętrowe i miejsca przy kominku.
Typ noclegu
 

4 Domy/Chaty w Thüringerberg i okolice

1-4 z 4

Thüringerberg (Austria)

1.

 
 
Prywatny apartament lub dom
Chaty & schroniska
Łóżka: 5
Rodzaje pokoi: 3 Pokoje/Apartamenty; 1 Mieszkanie na wakacje
Miejscowość: Raggal-Marul
Położenie: W górach, W pobliżu centrum, Położenie na terenach zielonych, W pobliżu trasy biegowej, Na terenie narciarskim
za Apartament / noc EUR od
44,00 Aby poznać dokładną cenę wyjazdu prosimy wpisać termin przyjazdu i wyjazdu.

Sprawdź dostępność

2.

 
 
Chaty & schroniska
Łóżka: 7
Rodzaje pokoi: 3 Pokoje/Apartamenty
Miejscowość: Fontanella/Faschina
Położenie: W górach, Położenie na terenach zielonych
za Dom / noc EUR od
96,00 Aby poznać dokładną cenę wyjazdu prosimy wpisać termin przyjazdu i wyjazdu.

Sprawdź dostępność

3.

 
 
Prywatny apartament lub dom
Chaty & schroniska
Łóżka: 15
Rodzaje pokoi: 1 Mieszkanie na wakacje
Miejscowość: Blons
Położenie: Przedmieścia, Nad jeziorem, W górach, W pobliżu trasy biegowej
Brak informacji o cenie

4.

 
 
Chata
Łóżka: 6
Rodzaje pokoi: 1 Mieszkanie na wakacje
Miejscowość: Blons
Położenie: W górach, Położenie na terenach zielonych
Brak informacji o cenie


Do góry Drukuj Podziel się
© 2014 Tiscover GmbH Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Tiscover. Polityka prywatności. Tiscover GmbH nie odpowiada za zawartość zewnętrznych stron internetowych.