Nacházíte se tady: Hotely/ubytování > Sulzberg: Penzion
 

Hledat ubytování

Změnit hledání
Pokoj 1:
Pokoj 2:
Pokoj 3:
Pokoj 4:


Zúžit výsledek:
Hotely jsou ubytovací zařízení, ve kterých můžete kromě přenocování a stravování využívat i další zařízení. Zpravidla nabízejí větší výběr typů pokojů než ostatní ubytovací zařízení.

Prázdninové apartmány jsou kompletně vybavené byty, které si můžete pronajmout na dobu dovolené (většinou bez stravování). Obvykle mají vlastní koupelnu a záchod, kuchyňský kout nebo kuchyň a jednu nebo několik ložnic.

Penziony jsou malá ubytovací zařízení s několika pokoji pro hosty s jednoduchým vybavením. Většinou nabízejí i snídani. Zaměřují se především na poskytování noclehu.

Statky jsou venkovské rodinné podniky, které pronajímají pokoje a prázdninové apartmány. Často umožňují také nahlédnout do všedního života farmářské rodiny.

Pokoje v soukromí jsou pokoje maximálně s 10 lůžky (bez stravování nebo se snídaní) pronajímané soukromými osobami.

V hostincích máte kromě přenocování také možnost se stravovat. Vybavení hostinců bývá skromnější než v hotelech a většinou nenabízejí žádné další služby.

Ubytovny / mládežnické ubytovny (hostely) jsou cenově dostupné ubytovny, které se specializují především na mladší hosty a baťůžkáře.

Chaty jsou kompletně vybavené domy, které si můžete celé pronajmout. Jsou proto ideální pro velkou rodinu nebo menší skupinu. Boudy se zaměřují především na vysokohorské turisty. Kromě vícelůžkových pokojů nabízejí většinou i palandy a tábořiště.
Typ ubytování
 

3 Penziony v Sulzberg

1-3 z 3

Sulzberg (Rakousko)

1.

přidat do oblíbených
 
Penzion
Apartmán
Druhy pokojů: 3 Pokoje/Suite; 1 Apartmán
Město: Sulzberg
Poloha: Na kraji obce/města, U řeky, U hory, V zeleni, Poblíž golfového hřiště, U běžkařské trati, Klidná poloha
za Apartmán / noc EUR od
40,00 Abyste se dozvěděli přesnou cenu Vaší dovolené, zadejte do vyhledávacího políčka vlevo Váš datum příjezdu a odjezdu.

Ověřit volné pokoje

2.

přidat do oblíbených
 
Penzion
Postele: 18
Druhy pokojů: 10 Pokoje/Suite
Město: Sulzberg

3.

přidat do oblíbených
 
Penzion
Postele: 13
Druhy pokojů: 6 Pokoje/Suite; 1 Apartmán
Město: Sulzberg


top tisknout Záložka/předat dál
* Denně od 8 do 21 hodin
© Tiscover 2016 | Značka skupiny HRS GROUP