Zavřít okno

Nejčastější dotazy k 24h rezervaci

Našli jste skvělou nabídku na Tiscoveru, ale chtěli byste se ještě poradit s přáteli/rodinou? Žádný problém! Rezervujeme Vám zdarma Vaše požadované ubytování.

1. Co je 24h rezervace?
S 24h rezervací bude Váš výběr pro Vás 24 hodin rezervován a může být Vámi v této lhůtě kdykoliv bezplatně zrušen.

2. Jak mohu rezervovat?
Jestliže si na Tiscoveru všimnete vhodné nabídky pro Váš požadovaný pobyt v Alpách, pak následující symbol poukazuje na možnost rezervace Vašeho výběru:

24h rezervace

Klikněte v dalším kroku na "24h rezervace". Po zadání Vašich dat je Váš výběr pro Vás 24 hodin rezervován a obdržíte e-mailem potvrzení Vaší rezervace.

3. Co mohu rezervovat?
Rezervovány mohou být všechna ubytování a paušální nabídky se zobrazeným symbolem (viz obrázek výše). Některé volby jsou ale z této možnosti vyloučeny. U nich se také neobjeví symbol rezervace.
Pozor! Max. 2 požadované pobyty najednou mohou být rezervovány. Po uplynutí lhůty 24 hodin můžete provést nové rezervace.

4. Jak mohu svoji rezervaci zrušit?
Poté, co jste požadovaný pobyt u Tiscoveru rezervovali, obdržíte e-mailem potvrzení rezervace. To obsahuje odkaz, přes který můžete Vaši rezervaci kdykoliv během 24 hodin bezplatně zrušit.
Mějte prosím na zřeteli, že po uplynutí 24 hodin není možné provést zrušení rezervace, protože po uplynutí této lhůty se stává z Vaší rezervace automaticky závazná objednávka.

5. Co se stane, když svoji rezervaci nezruším?
Nebude-li provedeno zrušení rezervace během 24 hodin, stane se automaticky z Vaší rezervace závazná objednávka a obdržíte e-mailem potvrzení závazné objednávky.
V případě dalších dotazů a informací jsme Vám rádi k dispozici na telefonním čísle +43 512 5351 99747 (PO - NE 08:00 - 22:00).

vytisknout