Váš výběr:
U jezera x
Zúžit výsledek:
Zúžit výsledek:
 • Lokalita
 • Typ ubytování Hotely jsou ubytovací zařízení, ve kterých můžete kromě přenocování a stravování využívat i další zařízení. Zpravidla nabízejí větší výběr typů pokojů než ostatní ubytovací zařízení.

  Prázdninové apartmány jsou kompletně vybavené byty, které si můžete pronajmout na dobu dovolené (většinou bez stravování). Obvykle mají vlastní koupelnu a záchod, kuchyňský kout nebo kuchyň a jednu nebo několik ložnic.

  Penziony jsou malá ubytovací zařízení s několika pokoji pro hosty s jednoduchým vybavením. Většinou nabízejí i snídani. Zaměřují se především na poskytování noclehu.

  Statky jsou venkovské rodinné podniky, které pronajímají pokoje a prázdninové apartmány. Často umožňují také nahlédnout do všedního života farmářské rodiny.

  Pokoje v soukromí jsou pokoje maximálně s 10 lůžky (bez stravování nebo se snídaní) pronajímané soukromými osobami.

  V hostincích máte kromě přenocování také možnost se stravovat. Vybavení hostinců bývá skromnější než v hotelech a většinou nenabízejí žádné další služby.

  Ubytovny / mládežnické ubytovny (hostely) jsou cenově dostupné ubytovny, které se specializují především na mladší hosty a baťůžkáře.

  Chaty jsou kompletně vybavené domy, které si můžete celé pronajmout. Jsou proto ideální pro velkou rodinu nebo menší skupinu. Boudy se zaměřují především na vysokohorské turisty. Kromě vícelůžkových pokojů nabízejí většinou i palandy a tábořiště.
 • Hodnocení hostů
  •  
          
   1 2 3 4 5

2 Hotely/ubytování (z 243 ubytování) v Gardské jezero

 • Hotel Orione Brenzone
  zaznamenáno
  in Merkliste
  Typ ubytování: Hotel Druhy pokojů: 27 Pokoje/Suite
  Město: Brenzone Poloha: U jezera
  zobrazit na mapě
  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště zdarma
  za pokoj / noc EUR od 96,00 Vybrat
 • HOTEL MIRAGE Riva del Garda
  zaznamenáno
  in Merkliste
  Typ ubytování: Hotel Druhy pokojů: 64 Pokoje/Suite
  Město: Riva del Garda Poloha: U jezera
  zobrazit na mapě
  za pokoj / noc EUR od 100,00 Vybrat
1-2 z 2
1
Počet výsledků na stránce: