Vybrat téma:

Wellness & spa – odpočinek v horách

Wellness pobyt v Alpách může být tak jednoduchý: Během pěší túry si udělejte přestávku u horského potůčku, zujte si boty a sundejte ponožky a ponořte nohy do křišťálově čisté vody - a hned máte Kneippovy lázně! Ještě víc wellness? Proč nepřenocovat ve stodole - noc v usušené a voňavé trávě z horských pastvin je velmi osvěžující a podporuje prokrvování!

Ale ve wellness hotelích v Rakousku  se spí přeci jen trochu pohodlněji: Wellness & SPA v Alpách to je odpočinek na nejvyšší úrovni!

Nabídky:
Top wellness hity (za os./noc)
Next Prev
Wellness hotely
Next Prev
Paušální nabídky

Lázeňský pobyt

Zcela speciální hýčkající a odpočinkové nabídky má v programu také Termální hotely v Rakousku! Veškeré informace o termálních lázních jsme pro Vás shrnuli pod tématem "Pobyt v termálních lázních: wellness a požitek!". Jeden malý tip na okraj: Beauty rezorty a rezorty termálních lázní jako například Stegersbach a Bad Tatzmannsdorf nabízejí nedotčenou přírodu, čistý vzduch a mimo jiné i odloučenost od okolního světa - ideální předpoklady pro odpočinkovou dovolenou, při které necháte stres za sebou a natankujete novou energii! Přejem Vám mnoho zábavy a ničím nerušený odpočinek.