Wybierz temat:

Wellness & SPA – górska przyjemność

Urlop wellness w Alpach mógłby być tak naprawdę bardzo prosty: moglibyśmy zanurzyć stopy w krystalicznie czystym górskim strumieniu podczas jednej z pieszych wędrówek i tym samym rozpoczęlibyśmy uznane leczenie metodą Kneippa! To za mało relaksu? Moglibyśmy przenocować w stogu siana - jedna noc na świeżej i pachnącej trawie z górskich łąk działa odprężająco na organizm i poprawia krążenie!

Przekonajcie się sami, że w hotelach wellness w Austrii lepiej się śpi: wellness & SPA w Alpach to wypoczynek na najwyższym poziomie!

Oferty:
Hity wellness (za os./noc)
Next Prev
Hotele wellness
Next Prev
Wellness oferty all incl.

Urlop w uzdrowiskach termalnych

Specjalną ofertę wypoczynku i relaksu przygotowały dla Was hotele termalne w Austrii! Wszystkie informacje nt uzdrowisk termalnych znajdziecie w zakładce "Urlop w uzdrowiskach termalnych: Wellness & przyjemność!". Nasza porada:  Beauty & Thermen Resorts np. w Stegersbach oraz Bad Tatzmannsdorf to - dzięki swojemu położeniu, krystalicznemu powietrzu i zróżnicowanej ofercie - najlepsze propozycje na relaksacyjny urlop: tutaj zapomnicie o trudach dnia codziennego i zbierzecie nową energię! Wszystkie informacje o uzdrowiskach termalnych w Alpach. Życzymy udanego wyjazdu i wypoczynku.