Dovolená Kitzbühel

Kitzbühel – alpské město sportu

Závody na Hahnenkammu, společenská smetánka, luxus – to nás napadne jako první při zmínce o Kitzbühelu. Kitzbühel, označovaný také jako Gamsstadt (Město kamzíků), nabízí ale mnohem víc: znamenité lyžařské středisko v zimě, centrum horské turistiky v létě a místo setkání golfistů.K tomu tu navíc najdete kouzelné historické centrum se svojí nezaměnitelnou atmosférou, mnoho obchodů a exkluzivních restaurací. Samozřejmě zde nesmí chybět ani vyhlášené akce jako například mezinárodní lyžařské závody na Hahnenkammu, které do Kitzbühelu každoročně přitahují prominentní osobnosti. Dovolená v Kitzbühelu, v „nejslavnějším městě sportu v Alpách“, bude zaručeně jedinečným zážitkem.

V domovině zimních sportů

Kitzbühel patří již od nepaměti mezi nejžádanější lyžařské destinace. Lyžování bylo, je a bude centrálním prvkem kitzbühelské identity. Od té chvíle, kdy tu v roce 1892 průkopník lyžování Franz Reisch poprvé sjel na lyžích vrch „Horn“, se stal Kitzbühel domovem lyžování a již není možné si ho bez tohoto populárního zimního sportu představit. Dnes láká lyžařské středisko Kitzbühel – Kirchberg – Pass Thurn na 170 kilometrů sjezdovek mezi horami Hahnenkamm a Resterhöhe. Přímo před branami města se nachází legendární kitzbühelská závodní sjezdovka „Streif“. Stranou sjezdovek vás Kitzbühel okouzlí svým klidem a pohodou. Zimní túry v zasněžené krajině kitzbühelského travnatého pohoří Grasberge, lyžařské a skialpinistické túry v oblasti Bichlalm, sjezdy v prašanu a perfektně upravené, zasněžované a osvětlené běžecké stopy okolo romantického jezera Schwarzsee dotvářejí jedinečnou nabídku zimní dovolené v Kitzbühelu.
Více informací - podrobnosti
Webové kamery
Lokalita:  Kitzbühel

1 Lyžařské středisko v Kitzbühel

 • Výška sněhu hora: 84 cm Nadmořská výška: 800 - 2000 m Délka sjezdovek v km: 179 km Provoz: 22.10.16 - 01.05.17 Město: Kitzbühel Region: Kitzbüheler Alpen
  Celodenní permanentka (EUR)
  Hlavní sezóna / dospělí
  53,00 Vybrat
na začátek stránky

Informace o regionu

Letní dovolená v Kitzbühelu

Horské léto v Kitzbühelu si ničím nezadá se zimou. Mírné vrcholky kitzbühelských hor Steinbergkogel a Horn se zvedají nad oběma stranami města. V úchvatné scenérii na vás čeká aktivní i odpočinková letní dovolená. 500 km turistických tras a 750 km cyklotras vás provede nádhernou přírodou Kitzbühelských Alp. Idylické jezero Schwarzsee, v jehož křišťálově čisté vodě se odráží pohoří Wilder Kaiser, přímo vybízí ke koupání a relaxaci. Nedaleko jezera se nachází stejnojmenný golfový klub – jedno ze čtyř golfových hřišť v Kitzbühelu.
na začátek stránky

Podnebí & počasí

Aktuální počasí
 • Dnes
  23.01.2017
  -10 / 4 °C
 • Zítra
  24.01.2017
  -14 / -2 °C
 • Středa
  25.01.2017
  -12 / 2 °C
 • Čtvrtek
  26.01.2017
  -6 / 9 °C
Sněhové zpravodajství Kitzbühel
hora údolí
Kitzbühel - Kirchberg - průsmyk Thurn 84 cm kompaktní 74 cm drsný
na začátek stránky

Příjezd & adresa

Naplánovat cestu
Kitzbühel Tourismus
Hinterstadt 18
6370 Kitzbühel, Rakousko
(c) Kitzbuehel-Schriftzug-Design Alfons Walde 1933 Kitzbühel/VBK Wien - Кицбюель Tyrolsko