Spontaneous visit to Munich
Deal online rezervovatelný
  • 04 dnů
  • 14 Hodiny
  • 06 Minuty
Rakousko Jižní Německo Švýcarsko Severní Itálie
Tiscover doporučuje:

Ubytování

Od statku až po luxusní hotel
Vaši praví experti na Alpy - Již 20 let přímo na místě!
Vaši praví experti na Alpy - Již 20 let přímo na místě!
Lyžování v Zillertalu
Zillertal je pro mě vždy ta správná volba: 5 lyžařských středisek, stovky kilometrů sjezdovek, skvělé snowparky – a ani Après-Ski tu nepřijde zkrátka! Tady se dostanete k Zillertalu!
Christina

Láká Vás dovolená v Alpách?

Ať se rozhodnete pro Rakousko, Itálii, Švýcarsko nebo Německo – tady najdete bohatou nabídku ubytování pro Vaši dovolenou v Alpách. Hotely, apartmány, chaty a chalupy, penziony, statky a mnohem víc.

Tiscover.com je rezervační portál pro Vaši dovolenou v Alpách. Od rodinné dovolené s dětmi na statku přes dovolenou u jezera, odpočinkový wellness pobyt v termálních lázních až po romantický víkend ve dvou nebo Last Minute dovolenou za výhodnou cenu – s portálem Tiscover.com rezervujete Vaši dovolenou za nejlepší cenu.
Užijte si úchvatné alpské přírody… Vydejte se do Rakouska na aktivní dovolenou s pěší turistikou, na dovolenou na kole po Alpách nebo na zimní dovolenou do Tyrolska, do vyhlášených lyžařských středisek jako je Zillertal, Ötztal nebo Arlberg. V létě na Vás v Rakousku čekají horské túry, horolezectví, golf nebo výlet na kolech Dovolenou v Rakousku můžete rezervovat přímo u Tiscoveru – ať se jedná o lyžování v největších lyžařských střediscích nebo o dovolenou v ubytováních vhodných pro rodiny s dětmi!
Objevte ty nejlepší místa na snowboarding (Mayrhofen, Kaunertal, Seiser Alm), Après Ski (Sölden, Ischgl, Saalbach, Hinterglemm) nebo luxusní dovolenou v Kitzbühelu… Tiscover, specialista více než 20 let.

Zobrazení