Urlaub in Österreich
Hauptnavigation - Hauptnavigation überspringen
Geografischer Pfad - Geografischen Pfad überspringen
Sie befinden sich in: 
Reiseführer > Österreich > Oberösterreich > Pyhrn-Priel > Hinterstoder > Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste

Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste

Inhalt - überspringen

Lyziarska dovolenka priamo na lyziarskom zjazde

Lyziarska dovolenka priamo na lyziarskom zjazde

Lyziarska dovolenka priamo na lyziarskom zjazde - Lyziarska dovolenka v jednom z mála miest v Rakúsku, ktoré lezí priamo na lyziarskom zjazde.

lyziarska-dovolenka-priamo-na-lyziarskom-zjazde - Berghof Sturmgut - Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste Hinterstoder
Lyziarska dovolenka priamo na lyziarskom zjazde, napriklad v Berghof Sturmgut: Stačí Vám výjsť pred dom, nasadiť lyze a môzte sa zlyzovať na zjazd. Na konci lyzovačky dolyzujete az priamo k nasim dverám. Ponúkame Vám jedinečné miesto pre Vás alebo Vasu rodinnú lyziarsku dovolenku priamo na lyziarskom zjazde, kde auto alebo autobus pre lyziarov nie je potrebný.

Turistická dovolenka v Rakúsku

Turistická dovolenka v Rakúsku na jednej nádhernej strane álp, v idylickej, pôvabnej krajine pre pravých milovníkov túr.

wandelvakantie-in-oostenrijk - Berghof Sturmgut - Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste Hinterstoder
Turistická dovolenka v Rakúsku na jednej nádhernej strane rakúskych álp.
Priďte do Stoterlaleru, tu nájdete príjemnú, pôvabnú a rozmanitú krajinu pre Vasu Turistickú dovolenku v Rakúsku. Je tu mnozsto panoramatických turistických chodnikov a dáme Vám aj súkromný tip pre pravých milovníkov túr. Dolina lezí ďaleko od rusných miest a ciest.
Cez celú dolinu a dovolenkový región Vás prevedú jednoduché a dobre zrozumiteľné prvotriedne informačné tabule. Mnozstvo nádherných flekov v doline je dobre dostupných a preto sa tam dostanete bez problémov. Táto panenská príroda národného parku Kalkapy lezí v srdci dovolenkového regiónu.

Rodinná dovolenka v Rakúsku a horská idylka

Rodinná dovolenka v Rakúsku hľadáte pre deti bezpečné, idylické, tiché miesto a vysnený panoramatický výhľad?

Rodinná dovolenka v Rakúsku, pre deti bezpečné miesto, alebo turistickú dovolenku v Rakúsku v idylickej krajine - to Vám garantujeme ...!!!
Rodinná dovolenka v Rakúsku s jedným tichým a idylickým miestom bez záplav, strmín alebo rusných ciest, ktoré ponúka oddychovú rodinnú dovolenku v Rakúsku.
Atraktivne, veľké detske hrisko je priamo pri nasom rodinnom penzióne a vy môzte svoje ratolesti v pokoji sledovať z hosťovskej izby alebo z terasy. V prípade zlého počasia sa deti môzu zabaviť v detskej izbe, ktorá je na chodbe medzi terasou a hosťovskou izbou. Na veľkej terase si môzte dobre oddýchnuť, alebo sa povoziť na sľapacích autíčkach. Je tu aj hospodárstvo plné zvierat.

Rozprávame po nemecky a anglicky.
siehe:
rechte Spalte - überspringen

Lage auf der Karte

geographische Position auf der Landkarte
Aktuelles Wetter - überspringen
Freie Zimmer
Freie Zimmer

Copyright - überspringen