Urlaub in Österreich
Hauptnavigation - Hauptnavigation überspringen
Geografischer Pfad - Geografischen Pfad überspringen
Sie befinden sich in: 
Reiseführer > Österreich > Oberösterreich > Pyhrn-Priel > Hinterstoder > Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste

Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste

Inhalt - überspringen

Zimní dovolená přímo u sjezdovky

Zimní dovolená přímo u sjezdovky

Zimní dovolená přímo u sjezdovky – lyžařský pobyt na jednom z mála míst v Rakousku, která leží přímo u sjezdovky.

skiurlaub-direkt-an-der-Skipiste - Sikkirándulás egyenesen a sí­pá¡lyán - Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste Hinterstoder
Zimní dovolená přímo u sjezdovky na horském statku Sturmgut: stačí vyjít před dům, nazout si lyže a hned vyrazit lyžovat na sjezdovku. Na konci lyžovačky dojedete na lyžích přímo k našim dvěřím. Nabízíme vám jedinečné místo pro vaši rodinnou dovolenou přímo u sjezdovky, kde nebudete potřebovat auto ani autobus.

Dovolená s pěší turistikou v Rakousku

Dovolená s horskou turistikou v Rakousku v jednom z nejkrásnějších zákoutí Alp.

turistická-dovolená-v-rakousku - Berghof Sturmgut - Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste Hinterstoder
Přijeďte do údolí Stodertal a vychutnejte si půvabnou a rozmanitou krajinu, která se přímo vybízí pro turistiku na horách v Rakousku. Údolí leží daleko od rušných měst a silnic a nabízí velké množství panoramatických turistických cest. Opravdovým milovníkům horských túr prozradíme několik našich tajných tipů.
Veškeré turistické trasy jsou perfektně značené a informační tabule jsou vždy jednoduché a velmi srozumitelné. Většina nádherných míst v údolí jsou snadno dostupné a proto se tam dostanete naprosto bez problémů. Panenská krajina národního parku Kalkalpen (Vápencové Alpy) leží v srdci prázdninového regionu.

Dovolená s dětmi v Rakousku a horská idyla.

Dovolená s dětmi v Rakousku – hledáte pro děti bezpečné, idylické a tiché místo s nádhernými panoramatickými pohledy?

rodinná-dovolená-v-rakousku-a-horská-idylka - Berghof Sturmgut - Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste Hinterstoder
Najdete ho na horském statku Sturmgut.

Rodinná dovolená v Rakousku na bezpečném místě pro děti nebo dovolená s pěší turistikou v idylické krajině v Rakousku – to vám zaručujeme …!!!
Dovolená s dětmi v Rakousku na tichém a idylickém místě bez záplav a rušných silnic, které nabízí odpočinkovou dovolenou v Rakousku pro celou rodinu.
Atraktivní, velké dětské hřiště se nachází přímo u našeho rodinného penzionu a vy můžete sledovat v klidu svoje ratolesti přímo z vašeho pokoje nebo terasy. Za špatného počasí se mohou vaše děti zabavit v dětské herně, která se nachází na chodbě mezi terasou a jednotlivými pokoji. Na velké terase si můžete odpočinout a děti se mohou povozit v šlapacích autíčkách. Také máme hospodářstvím s velkým množstvím zvířat.

Mluvíme německy a anglicky.

siehe:
rechte Spalte - überspringen

Lage auf der Karte

geographische Position auf der Landkarte
Aktuelles Wetter - überspringen
Freie Zimmer
Freie Zimmer

Copyright - überspringen