Austria Płd Niemcy Szwajcaria Płn Włochy

Najpiękniejsze regiony Alp

- odkryj ich różnorodność

Pozwól się zainspirować i zarezerwuj już teraz zasłużony urlop w Alpach.


Wykorzystaj w pełni urlop w Austrii, spędź urlop w Szwajcarii, nie rezygnuj z urlopu we Włoszech i ciesz się urlopem w Niemczech! Poznaj zalety krajów alpejskich!


Korzystaj z białego szaleństwa na stoku podczas wyjazdu na narty w Pitztal z rodziną lub podczas jazdy na snowboardzie w Kühtai z przyjaciółmi, rozkoszuj się smakołykami w przytulnie ciepłych chatach, odwiedź największe alpejskie miasta, np. w hotelach w Innsbrucku, realizując program kulturalny lub po prostu relaksując się w hotelu termalnym ze wspaniałymi widokami!
Alpy to idealne miejsce na pełen wrażeń urlop - to interesujące widoki oraz wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, relaksu nkui znakomitego wypoczy. We dwoje, w grupie lub z rodziną - Alpy do idealny kierunek wakacyjny dla każdego. Odkryj swoje miejsce idealnego urlopu o każdej porze roku: zimowy wyjazd do Tyrolu, urlop na nartach w Tyrolu Południowym, urlop z rodziną w Niemczech, piesze wycieczki w Szwajcarii, urlop nad wodą nad Jeziorem Garda oraz wiele, wiele innych. Luksusowy hotel, przytulny pensjonat, tradycyjna chata, przestronny dom lub centralnie położony apartament – każdy znajdzie coś dla siebie! Wspaniałe kwatery można znaleźć również w korzystnej cenie Last Minute!
Nieważne, na jaki urlop się zdecydujesz: na www.tiscover.com z pewnością znajdziesz odpowiedni hotel lub nocleg!