Urlop Saalbach-Hinterglemm

Aktywny wypoczynek w Saalbach Hinterglemm

Urlop w Saalbach Hinterglemm to przede wszystkim aktywny wypoczynek wśród gór. To tu łączą się harmonijnie aktywności sportowe z przyrodą, co czyni Saalbach Hinterglemm jednym z najpopularniejszych regionów wypoczynkowych tak zimą, jak i latem. W zimie Skicircus Saalbach Hinterglemm prawie ginie pod śniegiem, na stokach szusują narciarze, a wyciągi pracują nieprzerwanie. Po całym dniu białego szaleństwa na stoku można bawić się dalej w jednym z licznych barów après ski. Odwiedzających Dolinę Glemm latem zachwyca jej rozleglość i soczyście zielone wysokogórskie laki. To właśnie tu znajduje się nie tylko największy górski teren rowerowy Austrii, ale i tereny idealne na piesze wycieczki.

Witamy w krainie narciarstwa

Łagodne grzbiety gór lśnią w słońcu, a gruby śnieżny koc opatula idylliczną Dolinę Glemm: zimowa idylla i romantyczne widoki zachwycają wszystkich, którzy przyjeżdżają tu po raz pierwszy. Centrum miejscowości Saalbach z charakterystycznym kosciółkiem to obrazek jak z pocztówki. Wszystko wydaje się być pogrążone w zimowym śnie, ale nie dajcie się zwieść pozorom: ośrodek narciarski, a w zasadzie skicircus Saalbach Hinterglemm to jeden z najbardziej urozmaiconych i najchętniej odwiedzanych regionów narciarskich Europy.
Gospodarz mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim z 1991 roku od lat zalicza się do najlepszych alpejskich ośrodków narciarskich, nie tylko ze względu na 200 km stoków miedzy wierzchołkami Kohlmaisgipfel i Zwölferkogel – to miejsce szczyci się także znakomitymi lokalami après ski. Gdy zimowe słońce powoli zachodzi za szczyt Zwölferkogel, wszyscy spotykają się np. na Schi-Alm lub Hinterhagalm w Saalbach. Ponad 40 bacówek i schronisk oraz liczne puby i dyskoteki dbają o dobrą renomę Saalbach Hinterglemm – podobno to jedna z najlepszych miejscówek après ski w całych Alpach!
Mehr Informationen - Details
Kamerki internetowe
Miejscowość:  Saalbach-Hinterglemm

1 Teren narciarski w Saalbach-Hinterglemm

 • Pokrywa śnieżna góra: 110 cm Wysokość n.p.m.: 830 - 2096 m Kilometry tras zjazdowych: 270 km Działający: 19.11.16 - 17.04.17 Miejscowość: Saalbach-Hinterglemm Region: Saalfelden-Leogang-Saalbach
  Karnet dzienny (EUR)
  Sezon główny / dorosły
  52,00 Wybierz
do góry strony

Regionsinformationen

Wakacje pełne wrażeń

Od kilku dekad Saalbach koncentruje się latem na rowerach górskich. Bike-Circus Saalbach Hinterglemm to obecnie najlepszy w Austrii teren do jazdy na dwóch kółkach: 400 km oznakowanych tras rowerowych i idealne ukształtowanie terenu czynią to miejsce wyjątkowym. Ale to nie wszystko...

Pełne wrażeń wakacje w Saalbach dopełnia tzw. 7-Summits Tour, wymagający szlak turystyczny opasujący siedem szczytów górskich. Rodziny z dziećmi oraz ci, którzy wolą spokojniejsze górskie wędrówki wybiorą jeden z łatwiejszych szlaków lub trasę tematyczna, jak np. „Golden Gate“, rundka spacerowa „Heimat-Rundweg“, lub też zdecydują się na coś ze specjalnie przygotowanej oferty dla dzieci. To wszystko sprawi, iż letni urlop w Saalbach Hinterglemm na długo zostanie Wam w pamięci.
do góry strony

Klimat i pogoda

Aktualna pogoda
 • Dzisiaj
  19.01.2017
  -13 / -3 °C
 • Jutro
  20.01.2017
  -11 / -2 °C
 • Sobota
  21.01.2017
  -11 / 2 °C
 • Niedziela
  22.01.2017
  -7 / 3 °C
Informacje o warunkach śniegowych Saalbach-Hinterglemm
do góry strony

Dojazd i adres

Planuj trasę
Tourismusverband Saalbach Hinterglemm
Glemmtaler Landesstraße 550
5753 Saalbach Hinterglemm , Austria
logo - Saalbach-Hinterglemm Salzburg