Rakousko Jižní Německo Švýcarsko Severní Itálie

Letní dovolená v Alpách

- Nejlepší způsob, jak si vychutnat hory a přírodu

Aktivní dovolená v Alpách


Aktivní dovolená v srdci Evropy… Alpy okouzlují v létě nejenom obzvlášť vhodným horským klimatem, ale i krásou krajiny, historickými pamětihodnostmi a téměř neomezenými možnostmi sportovního vyžití v úžasném prostředí. Ať aktivní dovolená na horách nebo u jezera, dovolená s dětmiči požitek a kultura – napínavé prázdninové dny čekají jen na Vás!

Od pěší a vysokohorské turistiky, přes dovolenou u nejkrásnějších jezer (např. Millstätter See v Korutanech, Wolfgangsee v Salcbursku, Chiemsee v Bavorsku), cyklistiku a túry na horských kolech, zábavu při canyoningu a raftingu, až po umění a kulturu ve městech jako Vídeň nebo Salcburk a mnohem víc!


Dovolená pro celou rodinu! Nejznámější rodinné regiony nabízejí rozmanité nabídky a dětské programy: horské zážitky v Tyrolsku v Serfaus-Fiss-Ladis nebo v Zillertalu, vodní radovánky v Zell am See nebo u Achensee, cyklistika podél Dunaje po Dunajské stezce, … a také ubytování jsou skvěle připraveny pro nároky rodin s dětmi všech věkových kategorií. Speciální rodinné hotely nabízejí láskyplné hlídání dětí a během dovolené na statku mohou děti objevovat přírodu a zvířectvo.

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv dovolenou v Alpách - sport, odpočinek nebo rodinu, ať si zarezervujete hotel či využijete našich paušálních nabídek, my Vám přejeme mnoho zábavy a nezapomenutelných zážitků při objevování tohoto jedinečného regionu!