Urlaub in Österreich
Hauptnavigation - Hauptnavigation überspringen
Geografischer Pfad - Geografischen Pfad überspringen
Sie befinden sich in: 
Hotels/Unterkünfte > Österreich > Oberösterreich > Pyhrn-Priel > Hinterstoder > Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste
Inhalt - überspringen

Berghof Sturmgut - Bergidylle pur & neben Skipiste - Kundenbewertung


Hotel
Bauernhof 3-Blumen

zurück zur Liste
Overall rating:

(Durchschnittliche Bewertung 4.6)
Idyla na horském statku
Relax na krásném místě s nádherným výhledem na hory a spoustou zvířat. Statek stojí na samotě, na okolních loukách se pasou krávy, za domem lamy, dále jsou na statku slepice, morčata, králíci, psi a kočky. Městečko Hinterstoder, kde jsou restaurace, kavárny, obchody a také tam začíná spousta pěších turistických tras, je hned dole pod kopcem (cca 5 minut autem). Z městečka jezdí kabinová lanovka, která vede přímo nad statkem, a s přestupem na sedačkovou lanovku se dá jednoduše dostat až na vrchol Hutterer Höss. S kartou Pyhrn-Priel card (kterou jsme dostali při ubytování na statku) je lanovka, ale i spousta dalších atrakcí, úplně zdarma. Jako rodinnou dovolenou s dětmi doporučuji všemi deseti.
Bewerter
Anzuzeigender Name:
Kristyna
Datum:
19.09.2017
Geschlecht:
weiblich
Alter:
26 - 30
Urlaubsart:
Familie 2 Erwachsene + 1 Kind
Reisegrund:
Urlaubsreise
Bereiche
Ausstattung:

(Durchschnittliche Bewertung 5)

Pěkný a čistý pokoj s dostatkem úložného místa, prostornou koupelnou a balkónem s výhledem na lamy. Skvělé vybavení pro děti, ať už venkovní traktory, skluzavky, trampolína, houpačky nebo vnitřní hernička. Na přání jsme měli v pokoji také přebalovací pult, dětskou postýlku nebo koš na pleny. V restauraci nechybí dětské židličky, ale i třeba dětské nádobí a příbory (jako bonus pak zdobení dezertu speciálně pro děti nebo malá hračka na uvítanou). K dispozici je i sauna, vířivka nebo ping-pong, my jsme nevyužili. Skvělé je i vybavení k odpočinku před domem jako houpací křesla či lehátka.
Angebot:

(Durchschnittliche Bewertung 5)

Každý den majitelé připravují dětem jiný program. Všechny nás nadchly. Děti mohly nakrmit králíčky, vyvenčit lamu, svézt se na vozu taženým psem nebo zažít jízdu za traktorem.
Preis-/Leistungsverhältnis:

(Durchschnittliche Bewertung 4)

Myslím, že cena za dané služby naprosto odpovídá.
Service/Betreuung:

(Durchschnittliche Bewertung 5)

Majitelé jsou moc příjemná a veselá rodina. Dá se dobře domluvit i anglicky.
Verpflegung:

(Durchschnittliche Bewertung 4)

Měli jsme polopenzi a byli jsme spokojeni. Snídaně byly bohaté na výběr, k večeři výběr z dvou polévek, salátový a sýrový bar, hlavní chod servírovaný a dezert.
Copyright - überspringen