Rakousko Jižní Německo Švýcarsko Severní Itálie

Ta nejhezčí místa v Alpách

- vychutnejte si rozmanitost regionů

Nechte se inspirovat a rezervujte si zaslouženou dovolenou v Alpách.


Užijte si dovolenou v Rakousku, vydejte se na dovolenou do Švýcarska, odpočiňte si na dovolené v Itálii nebo se těšte na dovolenou v Německu! Poznejte přednosti zemí, které mají jedno společné - Alpy!


Užívejte si zimních radovánek - s celou rodinou na sjezdovkách při lyžování v údolí Pitztal nebo s kamarády na snowboardech v Kühtai - a po náročném dni se nechte hýčkat kulinářskými lahůdkami v útulných alpských boudách. Zavítejte do některého z alpských měst, např. do Innsbrucku, a vyrazte za kulturou nebo relaxujte v termálním hotelu s výhledem, který Vám vyrazí dech.
Alpy nabízejí nepřeberné množství zážitků v nejrůznější podobě, ať už dáte přednost poznávání, aktivnímu sportu, odpočinku nebo zotavování. Ve dvou, s kamarády nebo s celou rodinou - Alpy jsou skvělý cíl dovolené pro všechny. Zde najdete lokality Vaší dovolené v každém ročním období: Zimní dovolená v Tyrolsku, lyžování v jižním Tyrolsku, rodinná dovolená s dětmi v Německu, horské túry ve Švýcarsku, koupání u Gardského jezera a spousta dalších dobrodružných a lákavých cílů. Díky široké nabídce ubytování od luxusních hotelů přes pohodlné penziony a tradiční alpské boudy až po velké soukromé chaty nebo apartmány přímo v centru města si vybere opravdu každý. Ubytování nabízíme i za bezkonkurenčně nízké ceny na poslední chvíli!
Ať už se rozhodnete pro jakoukoli dovolenou, na portálu www.tiscover.com najdete ten správný hotel nebo ubytování!