Dovolená Burgenlandsko

Nejslunější spolková země Rakouska má příjemné podnebí, idylickou krajinu a půdu, která se výborně hodí pro pěstování vinné révy.
Burgenlandsko se vyznačuje bohatou nabídkou v oblasti kultury, přírody, vína, zdraví a sportu. Pro milovníky vodních sportů – plavání, surfing, jachting a kitesurfing – je Neziderské jezero, druhé největší stepní jezero Evropy, díky neustálému větru opravdovým rájem. Nejmenší spolková země Rakouska je nejlépe připravena na navštěvníky, kteří rádi tráví dny dovolené plné cyklistických a přírodních zážitků: 2500 kilometrů dlouhá cyklistická síť nadchne všechny cyklisty. Jestliže se věnujete jízdě na koni, tak je Burgenlandsko pro Vás ten perfektní region.

Zima v Burgenladsku Vás okouzlí pohádkovou zimní krajinou. Kdo hledá o dovolené v Burgenlandsku klid a odpočinek, ten je tu na správné adrese. Nejlépe si odpočinete během wellness pobytu v termálních lázních. Termální lázně v Burgenlandsku bodují velkorysou nabídkou wellness areálů a termálních koupališť s venkovními a krytými bazény, jako i odpočinkovými místnostmi s výhledem do přírody.

Ať se rozhodnete pro termální hotel, ubytování v soukromí nebo v kempinku – tady zaručeně najdete to vhodné ubytování pro Vaši dovolenou v Burgenladsku.
Více informací - podrobnosti
Webové kamery
Lokalita:  Musterstadt (nur zum Testen)

Co říkají naši zákazníci?

4,6 /5
výborný! Průměrné hodnocení
35 Hotely/ubytování a
231 osobní hodnocení

2 Lyžařská střediska v Burgenlandsko

na začátek stránky

Informace o regionu

na začátek stránky

Podnebí & počasí

Aktuální počasí
 • Dnes
  24.03.2017
  4 / 13 °C
 • Zítra
  25.03.2017
  2 / 11 °C
 • Neděle
  26.03.2017
  2 / 9 °C
 • Pondělí
  27.03.2017
  -1 / 12 °C
 • Úterý
  28.03.2017
  3 / 17 °C
na začátek stránky

Příjezd & adresa

Naplánovat cestu
Burgenland Tourismus
Johann Permayer-Straße 13
7000 Eisenstadt, Rakousko
Burgenland - Willkommen im Land der Sonne! Logo - Бургенланд