Dovolená Saalbach-Hinterglemm

Aktivní dovolená v Saalbach Hinterglemmu.

Dovolená v Saalbach Hinterglemmu je ve znamení aktivního poznávání hor. Sport, pohyb a příroda tu tvoří jeden celek. V létě i zimě patří Saalbach Hinterglemm mezi nejoblíbenější prázdninové destinace v Rakousku. V zimě čeká na milovníky aktivní dovolené lyžařský areál Skicircus Saalbach Hinterglemm – sněhový ráj, který disponuje mnoha sjezdovkami i lanovkami. Po západu slunce pokračuje lyžařský den v jednom z mnoha Après-Ski barů. V létě nadchne údolí Glemmtal svojí rozsáhlostí a rozkvetlými horskými loukami. Tady najdete největší rakouské středisko horské cyklistiky, ale i nádhernou turistickou oblast.

Lyžařský cirkus již čeká

Mírné horské hřbety se třpytí ve sluneční záři. Tlustá sněhová pokrývka zahaluje idylické údolí Glemmtal a celý region se promění v pohádkovou zimní krajinu. Kdo v této době navštíví údolí Glemmtal, je ohromen nádhernou zasněženou idylou a romantickou scenérií. Centrum Saalbachu společně s nápadnými kostelíky se objevuje téměř na každém motivu pohlednic. Ale nenechte se zmást zasněným dojmem: Milovníci zimních sportů najdou v lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm jedno z nejrozmanitějších středisek v Evropě.

Místo konání Světového mistrovství v alpském lyžování v roce 1991 patří již několik desetiletí k nejlepším lyžařským střediskům v Alpách. Lyžařská oblast čítá 200 kilometrů sjezdovek a rozprostírá se mezi vrcholy Kohlmaiskogel a Zwölferkogel. I místní živá Après-Ski scéna patří k těm nejžádanějším v Rakousku. Když se sluníčko schová za vrcholem Zwölferkogel, nastal čas se vydat do Saalbachu např. do baru Schi-Alm nebo Hinterhagalm. Téměř 40 horských chat, diskoték a barů dotváří zdejší nabídku Après-Ski.
Více informací - podrobnosti
Webové kamery
Lokalita:  Saalbach-Hinterglemm

1 Lyžařské středisko v Saalbach-Hinterglemm

 • Výška sněhu hora: 110 cm Nadmořská výška: 830 - 2096 m Délka sjezdovek v km: 270 km Provoz: 19.11.16 - 17.04.17 Město: Saalbach-Hinterglemm Region: Saalfelden-Leogang-Saalbach
  Celodenní permanentka (EUR)
  Hlavní sezóna / dospělí
  52,00 Vybrat
na začátek stránky

Informace o regionu

Léto na horách plné zážitků

Léto v Saalbachu se v posledních letech plně soustředí na horskou cyklistiku.Mezitím patří středisko Bike-Circus Saalbach Hinterglemm mezi přední cyklistické regiony v Rakousku. 400 km značených cyklotras a mtb tras v ideálním terénu se postará o jedinečný zážitek. Ale tím to zdaleka nekončí.

K nezapomenutelné letní dovolené v Saalbachu také nezbytně náleží horská túra 7-Summits přes sedm vrcholů. Pro rodiny s dětmi a rekreační turisty si Saalbach Hinterglemm připravil lanový park Golden Gate v Alpách, vlastivědnou okružní pěší trasu a rovněž poutavé nabídky pro děti. A tak ani rodinné nebo odpočinkové dovolené nestojí nic v cestě.
na začátek stránky

Podnebí & počasí

Aktuální počasí
 • Dnes
  18.01.2017
  -14 / -6 °C
 • Zítra
  19.01.2017
  -13 / -3 °C
 • Pátek
  20.01.2017
  -11 / -2 °C
 • Sobota
  21.01.2017
  -11 / 2 °C
 • Neděle
  22.01.2017
  -7 / 3 °C
Sněhové zpravodajství Saalbach-Hinterglemm
na začátek stránky

Příjezd & adresa

Naplánovat cestu
Tourismusverband Saalbach Hinterglemm
Glemmtaler Landesstraße 550
5753 Saalbach Hinterglemm , Rakousko
logo - Заальбах-Хинтерглемм Salcbursko