Austria Płd Niemcy Szwajcaria Płn Włochy

Wakacje w Alpach

- Najpiękniejszy sposób kontaktu z górami i przyrodą

Wakacje w Alpach


Wakacje w sercu Europy… Alpy oczarowują latem nie tylko niezwykle przyjemnym górskim klimatem, ale przede wszystkim pięknem krajobrazów, historycznymi zabytkami i nieograniczonymi wręcz możliwościami uprawiania sportów w zapierających dech w piersiach sceneriach. Wszystko jedno, czy wybierzesz aktywny wypoczynek w górach czy nad jeziorem, spędzisz wakacje z dziećmi, w całkowitym odprężeniu czy na kulturalnych rozrywkach – nuda na pewno Ci nie grozi!

Od pieszych wycieczek i wspinaczki przez urlop nad wodą najpiękniejszych jezior (np. Millstätter w Karyntii, Wolfgangsee w Salzburgu, Chiemsee w Bawarii), jazdę na rowerze i pełen adrenaliny canyoning lub rafting aż po sztukę i kulturę w takich miastach jak Wiedeń czy Salzburg- to wszystko i wiele, wiele więcej!

Spędź wakacje z dziećmi! Najpopularniejsze rodzinne regiony kuszą bogatą ofertą oraz ciekawymi programami przeznaczonymi specjalnie dla dzieci: zapraszamy na górskie przygody w Tyrolu w Serfaus-Fiss-Ladis lub w Zillertalu, wodne szaleństwa w Zell am See i nad Achensee, niespieszną jazdę wzdłuż Dunaju urozmaiconą ścieżką rowerową Donauradweg, … a miejsca noclegowe także spełnią wszystkie wymagania rodzin z dziećmi w każdym wieku. Specjalne rodzinne hotele oferują profesjonalną opiekę do dzieci, a podczas wakacji w gospodarstwie agroturystycznym na najmłodszych czekają najciekawsze przyrodnicze odkrycia.

Nieważne, na jakie wakacje w Alpach się zdecydujesz i czy upłyną one pod znakiem sportu, intensywnych przeżyć czy relaksu, czy zarezerwujesz hotel bez zastanowienia, czy też poszukasz ofert all inclusive - my życzymy Ci dużo radości w odkrywaniu nowych, alpejskich lądów!