Austria Płd Niemcy Szwajcaria Płn Włochy

Wyjazd zimowy w Alpy

- Gdy wołają Cię góry, odpowiedzią jest Tiscover

Wyjazd zimowy w Alpy


Czy myśleliście już o wyjeździe zimowym w Alpy? Regiony narciarskie w Austrii, Szwajcarii, Niemczech i we Włoszech czekają na Was!
Wypocznijcie podczas wyjazdu narciarskiego w zacisznych górskich chatkach, wytwornych hotelach, przytulnych pensjonatach albo zorganizujcie sobie sami pobyt wynajmując dom. Niezależnie od tego, czy planujecie wyjazd zimowy z rodziną czy podróżujecie sami, duża ilość miejscowości narciarskich w alpejskich regionach oferuje Wam trasy zjazdowe o różnych skalach trudności. Każdy dzień może być pełen wrażeń - ponad 100 km tras zjazdowych, w południe przerwa na regionalne przysmaki w jednej z pięknie położonych chat górskich, a wieczorem dobra zabawa podczas après ski!

Pamiętajcie, że wyjazd zimowy niekoniecznie musi odbyć się zimą - odwiedźcie jeden z regionów narciarskich na lodowcach i korzystajcie przez cały rok z uroków białego szaleństwa na wiecznym lodzie! Z pewnością znajdziecie odpowiedni nocleg spośród wielu ofert w najlepszych regionach narciarskich w Alpach!