Rakousko Jižní Německo Švýcarsko Severní Itálie

Letní dovolená v Alpách

- Nejlepší způsob, jak si vychutnat hory a přírodu

Chtěli byste letní dovolenou strávit u jezera?


Podívejte se na přehled nejoblíbenější jezer ke koupání v Alpách a rezervujte si dovolenou s koupáním u některého z nich.


Alpy nabízejí bezpočet jezer s teplou a příjemně osvěžující křišťálově průzračnou vodou vhodných pro rodinnou dovolenou s dětmi: Gardské jezero, Neziderské jezero, jezero Wörthersee, Lago Maggiore, Tegernské jezero, Faakské jezero, Komské jezero a mnoho dalších. Nezapomeňte se podívat také na aktuální teplotu a kvalitu vody – ať jste na dovolenou dokonale připraveni. V alpských jezerech se můžete koupat, opalovat se na břehu a zároveň relaxovat. Nasedněte na kolo a projeďte se kolem jezera, užívejte si při různých vodních sportech jako třeba windsurfingu, naučte děti o prázdninách plavat nebo se po náročném sportovním dni osvěžte v chladných vodách jezera.
Rozhodněte se spontánně a rezervujte si dovolenou na poslední chvíli, nebo si dovolenou naplánujte dlouho předem. Je to jenom na vás.
Ať už dáváte přednost jakémukoli ubytování, portál www.tiscover.com vám nabídne hotely, penziony, apartmány nebo chaty v blízkosti jezera nebo i přímo u vody - a to za bezkonkurenčně nízké ceny!
Vždyť nemusíte pokaždé jezdit k moři. Od jezera si odvezete ještě mnohem víc zážitků!