Rakousko Jižní Německo Švýcarsko Severní Itálie

Zimní dovolená v Alpách

- Když hory volají, odpovědí je Tiscover

Portál www.tiscover.com nabízí neustále aktuální informace o všech lyžařských střediscích včetně sněhového zpravodajství, předpovědi počasí a důležitých informací pro dovolenou!


Zillertal, Kitzbühel, Innsbruck, Schladming, Arlberg, das Matterhorn, die Seiser Alm – tato místa a regiony patří k tomu nejlepšímu, co Vám mohou Alpy nabídnout.


Stydět se před nimi nemusí ale ani spíše rovinaté Burgenlandsko, které nabízí rodinné sjezdovky a sjezdovky pro začátečníky. Alpy jsou pro zimní dovolenou jako stvořené: kilometry sjezdovek a běžkařských stop a vleky snad na každém kopci. Co víc byste si mohli přát?
V Rakousku si můžete skvěle zalyžovat i mimo zimní sezónu. Vyzkoušejte třeba tyrolské ledovce.
Nabízíme Vám ta nejlepší lyžařská střediskav Rakousku, lyžařská střediska ve Švýcarsku, lyžařská střediska v Itálii a lyžařská střediska v Německu.
V aktuálním sněhovém zpravodajství se navíc dozvíte výšku sněhové pokrývky a kvalitu sněhu na sjezdovkách ve všech známých střediscích zimních sportů. Lyžování na sjezdovách, snowboarding, běžky, útulné posezení nad místními kulinářskými specialitami v tradičních alpských boudách a pak zábava na Aprés Ski párty. S vhodným ubytováním v některém z bezpočtu středisek zimních sportů – od hotelů a prázdninových apartmánů přes penziony až po luxusní apartmá v Rakousku, ve Švýcarsku nebo v Itálii - si svoji zimní dovolenou budete užívat plnými doušky.