Austria Płd Niemcy Szwajcaria Płn Włochy

Wyjazd zimowy w Alpy

- Gdy wołają Cię góry, odpowiedzią jest Tiscover

Informacje o warunkach śniegowych, pogodzie i urlopie na wszystkich terenach narciarskich - zawsze aktualne na www.tiscover.com!


Zillertal, Kitzbühel, Innsbruck, Schladming, Arlberg, Matterhorn, Seiser Alm – te miejscowości i regiony należą do najlepszych terenów narciarskich w Alpach.


Jednak również raczej płaski Burgenland dotrzymuje kroku dzięki swoim stokom rodzinnym i stokom dla początkujących. Alpy doskonale nadają się na urlop zimowy: wielokilometrowe trasy zjazdowe i biegowe oraz niezliczone wyciągi powodują szybsze bicie serc miłośników sportów zimowych.
W Austrii można wygodnie jeździć na nartach również w okresie oprócz zimy - wypróbuj lodowce w Tyrolu.
Znajdź najlepsze tereny narciarskie w Austrii, tereny narciarskie w Szwajcarii, tereny narciarskie we Włoszech i tereny narciarskie w Niemczech.
Aktualne informacje o warunkach śniegowych zawierają dane o pokrywie śnieżnej i trasach narciarskich w znanych miejscach uprawiania sportów zimowych. Jazda na nartach, na snowboardzie, biegi, miło spędzony czas przy kulinarnych smakołykach w oryginalnych chatach, a potem aprés ski. W odpowiednim miejscu noclegu w licznych miejscowościach sportów zimowychw hotelu, mieszkaniu wypoczynkowym, pensjonacie lub apartamencie w Austrii, Szwajcarii, Włoszech - będziesz mógł w pełni skorzystać z zimowego urlopu.