Jesteś tutaj: Traunkirchen: Apartament, Schronisko/chata
 

Szukaj noclegu

Zmiana wyszukiwania
Pokój 1:
Pokój 2:
Pokój 3:
Pokój 4:


Zawęź wyszukiwanie:
Hotele to miejsca noclegu, które oprócz noclegu i wyżywienia oferują dodatkowe udogodnienia.w których można korzystać z noclegu i wyżywienia oraz innych usług. Z reguły oferta pokoi dla Gości jest większa niż w innych obiektach noclegowych.

Mieszkania wakacyjne to w pełni wyposażone mieszkania, które można wynająć na urlop (najczęściej bez wyżywienia). Z reguły mieszkania te posiadają łazienki, możliwość gotowania oraz jedną lub więcej sypialni.

Pensjonaty to niewielkie obiekty noclegowe z pokojami gościnnymi, najczęściej ze śniadaniem i prostszym wyposażeniem, które w głównej mierze służą zapewnieniu miejsca do spania.

Gospodarstwa agroturystyczne to prowadzone przez rodziny obiekty noclegowe na wsi, w których można wynająć pokoje i mieszkania na wakacje. Dzięki pobytowi u gospodarzy często można przyjrzeć się codziennemu życiu na wsi.

Kwatery prywatne to miejsca noclegu z maksymalnie 10 łóżkami (bez wyżywienia lub tylko ze śniadaniem), wynajmowane przez osoby prywatne.

W zajazdach nazywanych "Gasthofami" oprócz noclegu istnieje możliwość wyżywienia. Wyposażenie Gasthofów jest prostsze niż w obiektach hotelowych i nie ma dodatkowych usług.

Schroniska / domy młodzieżowe (nazywane również hostelami) to niedrogie schroniska, specjalizujące się głównie w przyjmowaniu młodych ludzi oraz backpacker'ów.

Domy wakacyjny to w pełni wyposażone domy, wynajmowane w całości. Są idealne na wyjazd indywidualnych dla dużych rodzin z dziećmi lub małych grup. Bacówki i chaty kierują swoją ofertę głównie do pieszych wędrowców. Oprócz pokoi wielosobowych do dyspozycji najczęściej są łóżka piętrowe i miejsca przy kominku.
Typ noclegu
 

1 Apartament, Schronisko/chata w Traunkirchen

1-1 z 1

Traunkirchen (Austria)

1.

 
 
Prywatny apartament lub dom
Łóżka: 5
Rodzaje pokoi: 1 Mieszkanie na wakacje
Miejscowość: Traunkirchen
Położenie: Przedmieścia, W górach, W pobliżu centrum, W pobliżu dworca kolejowego, Położenie na terenach zielonych
za Apartament / noc EUR od
65,00 Aby poznać dokładną cenę wyjazdu prosimy wpisać termin przyjazdu i wyjazdu.

Sprawdź dostępność


Do góry Drukuj Podziel się
© 2018 HRS Destination Solutions Austria GmbH Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Tiscover. Polityka prywatności. HRS Destination Solutions Austria GmbH nie odpowiada za zawartość zewnętrznych stron internetowych.